Dziękuję wszystkim ludziom dobrych serc, którzy pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu kaplicy. Bez Waszej pomocy kaplica nie mogłaby istnieć, dlatego za wszystko co robicie serdecznie dziękuję i w dalszym ciągu proszę o Wasze wsparcie w każdej postaci.

Ks. Bogdan Kania

Rektor Kaplicy św. Barbary
Wsparcie modlitewne
Najważniejsza dla nas jest modlitwa w intencjach polecanych w naszej kaplicy. Zachęcam do modlitwy w intencji wszystkich dzieł podejmowanych przez naszą kaplicową wspólnotę zwłaszcza przez wstawiennictwo naszej patronki – św. Barbary.
Wsparcie wspólnotowe
Bez ludzi nasza kaplica nie mogłaby istnieć. Jeżeli czujesz potrzebę chęci pomocy przy tworzeniu wspólnoty, chciałbyś pomóc w jakikolwiek sposób i zaangażować się w działalność ewangelizacyjną przy kaplicy i nie tylko – odpowiedz na Boże wołanie i zrób to już dzisiaj!
Wsparcie finansowe
Do utrzymania kaplicy na właściwym poziomie potrzebne są pieniądze. Utrzymanie kaplicy to wyzwanie finansowe, dlatego niezbędne jest wsparcie wszystkich ludzi dobrej woli. Ważna jest każda złotówka przekazana na utrzymanie kaplicy i prowadzone dzieła ewangelizacyjne.

Darowizny na kaplicę można wpłacać na numer konta bankowego BNP Paribas:
72 1750 0012 0000 0000 2670 3198
w tytule - darowizna na utrzymanie kaplicy i dzieła nowej ewangelizacji

Chciałbyś wesprzeć kaplicę?

Skontaktuj się z nami

Ks. Bogdan Kania
Rektor kaplicy św. Barbary
przy centrum handlowym Silesia City Center

Darowizny na kaplicę

72 1750 0012 0000 0000 2670 3198
w tytule - darowizna na utrzymanie kaplicy i dzieła nowej ewangelizacji