OgłoszeniaOgłoszenia na maj 2020

1 maja 2020
https://kaplicaswbarbary.pl/wp-content/uploads/2020/04/871936_xNGR_SCCWM_2626_83.jpg

Serdecznie dziękuję za wspólną modlitwę i przeżywaną Eucharystię  w naszej kaplicy. Dziękuję za życzliwość i serdeczność wobec naszego miejsca modlitwy zarządowi SCC.

Dziękuję za każdy dar serca – kolekty, przeznaczonej na potrzeby kaplicy i dzieła nowej ewangelizacji.

Ksiądz Arcybiskup Wiktor utrzymuje w mocy dyspensę od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy świętej. Obowiązuje ona do odwołania. Zaleca się, aby we Mszach świętych uczestniczyły przede wszystkim osoby związane
z przyjętą intencją.

Zgodnie z zasadą ustanowioną przez władze państwowe w świątyni może znajdować się 1 osoba na 15 m2 powierzchni, ponadto wszyscy wierni zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos. Prosimy o ścisłe przestrzeganie tych zaleceń. W kaplicy w czasie liturgii może znajdować się 10 osób.

Nadal nie ma możliwości skorzystania z sakramentu pokuty w zwyczajnej formie (spowiedź). W tej sytuacji, gdy pragniemy wrócić do stanu łaski, należy wzbudzić akt żalu doskonałego za popełnione grzechy. Powinien on zawierać w sobie zamiar wyspowiadania się jak najszybciej (w obecnej sytuacji po ustaniu niebezpieczeństwa pandemii i zakomunikowaniu tego nowym zarządzeniem Arcybiskupa Katowickiego). W sytuacjach wyjątkowych prosimy o telefoniczny kontakt z rektorem kaplicy

Gorąco zachęcamy do korzystania z telewizyjnych, radiowych i internetowych transmisji Mszy świętych. Zapraszamy do duchowej łączności na modlitwie.

Kaplica otwarta codziennie do indywidualnej adoracji w godzinach 10-20.

Pamiętając w modlitwie i łącząc się duchowo ks. Bogdan Kania.
W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji: tel. 519 546 184.

Chciałbyś wesprzeć kaplicę?

Skontaktuj się z nami

Ks. Bogdan Kania
Rektor kaplicy św. Barbary
przy centrum handlowym Silesia City Center

Darowizny na kaplicę

72 1750 0012 0000 0000 2670 3198
w tytule - darowizna na utrzymanie kaplicy i dzieła nowej ewangelizacji